Książeczki aktywizujące dla dzieci od wyd. AMEET - Megakolorowanki, Barbie i "Wielki bal"

Tym razem w nasze ręce wpadły książeczki do zabawy, aktywizujące maluchy od wydawnictwa AMEET. Będzie coś dla małych księżniczek, miłośniczek mody, ale również wszystkich fanów postaci Disneya.

Zaczynamy Megakolorowankami. U nas znalazły się "Bingo i Rolly w akcji" oraz "Mapeciątka"
Kolorowanki są duże i mają gruby obrys, a co najciekawsze kontur jest kolorowy! W "Bingo i Rolly" obrys jest niebieski, a w "Mapeciątkach" zielony.


O kolorowankach nie byłoby co pisać, w końcu to "tylko" kolorowanki, gdyby nie ... naklejki! I to nie byle jakie, bo i naklejki również są do pokolorowania.

A teraz coś dla małych księżniczek!"Wielki bal" to propozycja z serii "Disney Księżniczka", która pozwoli każdej małej dziewczynce przenieść się do magicznego królestwa, a może raczej przenieść je do własnego pokoju...
W środku poza zadaniami do rozwiązania i strojami do zaprojektowania - pokolorowania i ozdobienia, znajdziemy 7 masek z tekturki, które pozwolą poczuć się jak na prawdziwym baśniowym balu. Do tego brokatowe naklejki i wycinanki zaproszeń i kotylionów.
Na koniec zostaje nam natomiast książeczka z serii Barbie "Moja szafa zmazywanki z naklejkami", która jest nie mniej nie więcej tym co podaje tytuł. W środku znajdziemy 4 strony naklejek z ubraniami i dodatkami oraz śliskie, zmazywalne strony, po których można, a nawet trzeba malować, ubierać i przebierać Barbie.
Każda mała miłośniczka mody znajdzie tu coś dla siebie, a książeczka będzie dla niej zabawą na długie dni. W końcu nawet po wystylizowaniu wszystkich bohaterek można złapać za ściereczkę czy gąbkę i zacząć zabawę od początku!A jeśli interesują Cię inne propozycje od wydawnictwa AMEET koniecznie zajrzyj do bajkowego Elementarza oraz książki "Nauka jest super", w której po świecie nauki oprowadzają czytelnika sami Iniemamocni.

I koniecznie podziel się postem z przyjaciółmi👀
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

Komentarze

Najlepsze układanki lewopółkulowe!

Najlepsze układanki lewopółkulowe!
i plansze edukacyjne :)