"Paluszki, czyli o dziesięciu takich, co nigdy się nie nudzą" Renata Piątkowska, wyd. Bis - recenzja

"Paluszki, czyli o dziesięciu takich, co nigdy się nie nudzą"  spodobały się naszej Hani od pierwszego wejrzenia. Podobnie jak tacie. 
Tylko ja zostałam w tyle, bo niestety dorwałam się do książeczki, kiedy oni już rozpływali się w zachwytach nad nią. 

"Paluszki, czyli o dziesięciu takich, co nigdy się nie nudzą" Renata Piątkowska, wyd. Bis - recenzja

I słusznie. Choć ilustracje są zupełnie nie w moim stylu i nieszczególnie mnie przekonują, to jednak sama książeczka jest pozycją godną uwagi. 

Przede wszystkim nietuzinkowy jest pomysł
Jak sugeruje już sam tytuł "Paluszki, czyli o dziesięciu takich..." książeczka jest właśnie o paluszkach. O dziecięcych paluszkach rzecz jasna! Bo to właśnie dziecięce paluszki ciągle mają coś do zrobienia.

Jeśli narzekasz, że Twoje dziecko nie może przez sekundę gdzieś nie grzebać, czegoś nie wciskać, nie rzucać i nie kombinować, to z pewnością spodoba Ci się ta pozycja.


"Paluszki, czyli o dziesięciu takich..." przedstawia dzień z życia... paluszków Marcinka. 
I jak to paluszki malucha wędrują wszędzie gdzie się da. Skręcają kulki z chleba, pakują się do cukiernicy, ale także kurczowo trzymają się mamy, gdy tylko mają zostać w przedszkolu.


To kolejna książka od wydawnictwa Bis pełna ciepła, przedstawiająca świat, widziany oczyma dziecka. Prosty i wyjątkowy zarazem. Mimochodem przemyca wyjątkowość chwil spędzanych z mamą i tatą, tak zwyczajnych, a tak ważnych dla każdego dziecka.


A na końcu paluszki Waszych maluchów mogą pozostawić odciski lub dać się obrysować na całych dwóch stronach. 

"Paluszki, czyli o dziesięciu takich, co nigdy się nie nudzą" to książka, którą bez wątpienia będziecie czytać z uśmiechem na twarzy od pierwszej do ostatniej strony, co jakiś czas mając świetną okazję, by połaskotać lub ucałować Waszego małego słuchacza. 😁

"Paluszki, czyli o dziesięciu takich, co nigdy się nie nudzą" Renata Piątkowska, wyd. Bis - recenzja

Jednym słowem - polecam!

Koniecznie zajrzyj również do recenzji "Myszki Hani" - niezwykle ciepłej i uroczej książki, również od wydawnictwa Bis oraz przesympatycznych wierszyków o zwierzętach "Co trapi okapi". 

No i jak zawsze podziel się proszę recenzją z przyjaciółmi 👀
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

Komentarze

Najlepsze układanki lewopółkulowe!

Najlepsze układanki lewopółkulowe!
i plansze edukacyjne :)