„Puzzle – łańcuch” z serii Zabawa i nauka – Alexander

Jeśli śledzicie nas na bieżąco, wiecie, że uwielbiamy puzzle – Hania chętnie więc testuje kolejne ich odsłony.
„Puzzle – łańcuch” z serii Zabawa i nauka – Alexander

Tym razem mamy do czynienia mimo „puzzli” w nazwie bardziej z dominem.
"Puzzle – łańcuch" to bowiem nic innego niż tabliczki ze zwierzętami, przecięte na pół, tak by malec musiał dopasować tył zwierzątka 😄 do jego głowy.
Producent przeznaczył tę zabawkę dla dzieci 3+, choć w moim odczuciu bardzo poważnie na wyrost. Hania poradziła sobie z nimi bez zająknięcia.Mamy tu bowiem jedynie 16 tabliczek, a do tego dziecko nie musi analizować obrazka pociętego na 16 elementów, a jedynie znaleźć ten element, który stworzy całość z poprzednim. To właściwie tak, jakby co chwilę układać puzzle dwuelementowe.
Uważam, więc że dwulatek powinien sobie jak najbardziej z „łańcuchem” poradzić.

Gra, zabawka, czy też puzzle – nie wiem jak je powinnam nazywać jest bardzo przyjemna. Alexander jak zawsze trzyma poziom oferując wysoką jakość w niskiej cenie.

„Puzzle – łańcuch” kupicie za mniej niż 20 zł, otrzymując 16 sztywnych, bardzo grubych tabliczek, z których utworzycie łańcuch długości ok. 175 cm.

„Puzzle – łańcuch” z serii Zabawa i nauka – Alexander

Ilustracje są bardzo miłe dla oka – kolorowe, estetyczne, na białym tle. Nie mam się do czego przyczepić – nie bez powodu w końcu tak lubimy gry Alexander.
I tę pozycję więc ze spokojnym sumieniem polecam!

Zajrzyj również do innych fantastycznych gier, które stały się u nas hitem "Nawlekaj nie czekaj" czy "Pamięć 3D". Albo po prostu przejrzyj wszystkie gry Alexandra, jakie się u nas pojawiły 😊

Nie zapomnij także podzielić się postem z przyjaciółmi👀
👇👇👇👇👇👇👇👇

Komentarze

Najlepsze układanki lewopółkulowe!

Najlepsze układanki lewopółkulowe!
i plansze edukacyjne :)