Naklejkowe zabawy od wydawnictwa AMEET


Które dziecko nie kocha naklejek? Sama chętnie siadam z Hanią i zazdrośnie czekam na okazję, kiedy to usłyszę „Teraz ty przyklej”!
A jeśli naklejki dają jeszcze okazję do nauki i zabawy to już więcej chcieć nie można. Ale w przypadku jednej z książeczek, które chcę Wam pokazać i tak dostajemy więcej – naklejki wielokrotnego użytku!


Nie tylko z nazwy na okładce. One naprawdę odklejają się i przyklejają bez najmniejszego kłopotu!
Pokażę Wam dwie wersje – obie najpewniej spodobają się małym dziewczynkom (nasza Hania siedziała z nimi długi czas, aż nie powyklejała wszystkich naklejek), a chłopcom do gustu z pewnością przypadnie propozycja z psiakami.

Disney Księżniczka. Suknie księżniczek. Bale.


Co tu dużo mówić – w tej książeczce księżniczki szykują się na bal. 
Dziecko ma za zadanie odszukać właściwą sukienkę i nakleić ją właściwej księżniczce. 
Do tego może dopasować dodatki, zwierzątka i inne symbole konkretnych bajkowych postaci.
Poza naklejkowym ubieraniem księżniczek jest też kilka strojów do pokolorowania przez malucha.
Świetna propozycja, by na chwileczkę przenieść się do świata bajek!Bingo i Rolly w akcji. Misje Mopsiaków.


Ta książeczka łączy w sobie wszystko czego oczekiwałabym od idealnej książeczki edukacyjnej dla dzieci. Mamy naklejki – duuuuużo naklejek i ciekawe zadania. 
Duże karty przedstawiające niedokończone ilustracje, przy których dziecko ma pełne pole do popisu – ma za zadanie uzupełniać scenki naklejkami – sama świetnie się bawiłam.
A co jest dla mnie bardzo ważnym plusem – perforowane strony. Można więc wydrzeć lekko i bez uszkodzeń karty z naklejkami czy stronę, na której dziecko teraz będzie działać.
I tak zawsze wyrywam naklejki z książeczek – irytującym dla mnie i dziecka jest przewracanie co chwile kilku kartek, żeby odkleić naklejkę – a tu, wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.
A do tego jeszcze łamigłówki z psiakami – szukanie bliźniaczych elementów oraz różnic.To nie jest zwykła książeczka z naklejkami – to jedna z najlepszych naklejkowych zabaw – łamigłówek, jakie mieliśmy – a mamy ich kilka pudełek :D

Gorąco polecam dla bystrych dwulatków i trzylatków.


A jeśli interesuje Cię nauka czytania dla dzieci przez zabawę koniecznie zajrzyj do mojego e-booka "Nauczanie przez otaczanie: 98 zabaw w czytanie".

Komentarze

Najlepsze układanki lewopółkulowe!

Najlepsze układanki lewopółkulowe!
i plansze edukacyjne :)