„Moje miasto” Petra Schimidt Wydawnictwo Arkady


„Moje miasto” Petra Schimidt Wydawnictwo Arkady

Lubicie naklejki? My bardzo.

Dlatego też książki z naklejkami są u nas niezwykle mile widziane. Zwłaszcza jeśli mamy do dyspozycji przeszło 400 naklejek.

Moje miasto” to książeczka gwarantująca naprawdę długą zabawę. Przedstawia 14 scenek miejskich, które należy ożywić według własnego uznania.


Naklejki są pogrupowane i przypisane do konkretnego miejsca w książce, co ułatwia zabawę. 

Mamy więc puste karty ilustrujące sklep, szkolne boisko czy park, na których dziecko może puścić wodze fantazji i za pomocą naklejek układać własne historie.

książka z naklejkami „Moje miasto” Petra Schimidt Wydawnictwo Arkady

ksiazeczka z naklejkami arkady

Moje miasto” wyróżnia się przede wszystkim tym, że nie prezentuje wydzielonych miejsc do wklejenia naklejek – to w pełni kreatywna przestrzeń.

Naklejki natomiast mamy najróżniejsze – mniejsze i większe, dzięki czemu możemy uczyć najmłodsze maluchy zjawiska perspektywy.

ksiazka z naklejkami

ksiazka z naklejkami „Moje miasto” Petra Schimidt Wydawnictwo Arkady

Może twarze postaci z naklejek nie są idealne i często zbyt przypominające postaci z gier komputerowych, jednak w ogólnym rozrachunku uważam tę propozycję za bardzo udaną. 

ksiazeczka z naklejkami

Pochwalić należy również wydanie – grubszy, śliski papier, a do tego łatwe do wydarcia karty z naklejkami.
400 naklejek w takiej formie dało nam zabawę na długi czas.

Zabawa z naklejkami to nie tylko świetna rozrywka, ale także kolejna czynność rozwijająca motorykę małą. Do tego, przy niewielkim udziale rodzica, za pomocą takiej pozycji jak „Moje miasto” dziecko ma możliwość poznawać otoczenie, uczyć się pewnych prawidłowości – gdzie można posadzić kwiatki, co może pływać w basenie, gdzie przykleić ptaka, a jakie zwierze osadzić w klatce.

Jeśli „Moje miasto” Ci się spodobało, podziel się nim ze znajomymi.
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

Komentarze

Najlepsze układanki lewopółkulowe!

Najlepsze układanki lewopółkulowe!
i plansze edukacyjne :)